MMA akademie Jiřího Černého

Vítáme Vás v MMA akademii Jiřího Černého - největším centru bojových sportů v regionu! Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout nejlepší tréninkové prostředí pro zájemce o MMA, box, Muay Thai a Grappling.

U nás najdete kvalifikované a zkušené instruktory, kteří Vám poskytnou individuální přístup a pomohou Vám dosáhnout Vašich cílů. Bez ohledu na to, zda se chcete stát profesionálním zápasníkem nebo si jen zlepšit kondici a získat nové dovednosti, u nás jste vždy vítáni.

Naše moderní a dobře vybavené prostory jsou ideální pro každého, kdo chce trénovat v přátelské a podporující atmosféře. Nabízíme různé druhy tréninků, včetně kondičních tréninků, technického tréninku a sparringů, aby bylo zajištěno, že se každý náš člen bude postupně zlepšovat.

Takže, pokud hledáte skvělé místo pro trénování bojových sportů, navštivte Fighting Club Ostrava. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tělocvična

Naše tělocvična má víc jak 300 m² prostoru. Je uzpůsobena pro trénink jakéhokoliv bojového sportu, jelikož má měkkou podlahu z judistických žíněnek. Také stěny jsou uzpůsobeny pro trénink wrestlingu. K půjčení je mnoho sportovního náčiní a nechybí ani malý posilovací koutek.

Workout zóna

Cvičíte-li raději sami, můžete využít naše prostory také. Stačí přijít v otvírací hodiny a můžete si zabouchat do pytle a nebo zacvičit v naší work-out zóně.

Relax zóna

Po tréninku je vám k dispozici naše relax zóna, kde si můžete dát kafe či jiní pití. Můžete zde taky počkat na ostatní, partnery či partnerky než docvičí.

Parkoviště a vchod

Pokud naši tělocvičnu navštěvujte pravidelně nebo si zakoupíte jednu z pernamentek, tak dostanete parkovací kartu. Poté můžete využívat parkoviště před gymem zadarmo od 16:00 do půlnoci.

Recepce

Jak to u nás vypadá